Únor 2013

I stood there for a long time? Sometimes the end comes..

28. února 2013 v 15:18 | Timbrel
Nevím co mě k tomu přimělo, zase jako obvykle nic dlouho nevydrželo. Asi to mám prostě nějak uložená v hlavě, nebo já nevím. Každopádně nepřestanu psát, ani dělat grafiku.Včera jsem psala dlouhý článek, který se měl zveřejnit, ale nezveřejnil. Dost mě to vytočilo, rupli mi nervy. Kdyby jste mě chtěli kontaktovat, tak tady:
Twitter : https://twitter.com/UngleeStyles
Ask: http://ask.fm/Zit69
Facebook stránka: Directioner=Big family (Cz-Sk) / Parkuráci
onedirection-ff: Později jako Timbrel.

Miracle of fate - 2.díl

24. února 2013 v 13:00 | Timbrel |  Miracle of fate
Tak konečně přidávám další díl. Minule jste mě potěšili 7.komentářy, moc děkuju!'3 Tak doufám, že se vám tenhle díl bude líbit. Pořád tam zase tolik nikdo nemluví, ale časem se to snad zlepší. ;)

I fear believe

23. února 2013 v 19:29 | Timbrel |  Diary
Po dnešku jsem přestala věřit. Nevím proč, ale přestala jsem tak trochu snít. Je několik přísloví, Věř, běž a dokážeš. Sny se plní. Nikdy nepřestávej věřit. Ale co z toho je pravdivé?

Každý aspoň trochu věří, ale já už se bojím věřit. Pořád mám svoje sny, ale už v ně tolik nevěřím, jako do včerejší půlnoci. V ten moment všechno skončilo.
Skončilo období Up All Night tour, skončilo těch pět malých, nových a vtipných kluků, kteří vešly na pódium si to užít.
Začalo Take Me Home tour, začínají tam zpívat velcí, zkušení chlapci, aby uspokojili fanynky. Vlastně kluci? Ne, muži.
Až do včeerejší noci jsem je milovala, ale teď je už budu milovat míň. Nevím proč.. Snad proto, že jsem věřila, že se ČR objeví na TMH tour? Už nechci věřit, protože se bojím.
Samozřejmě Vy se snažte věřit. Pokud tady budou, ráda na ně půjdu, budu si to přát. Ale mám pochyby v něco, v co mám teď věřit.

http://25.media.tumblr.com/1aeb647e846cd127cff6c5959b488314/tumblr_mioq4bvtQM1rko2ezo1_500.gif

Diary #1

22. února 2013 v 18:06 | Timbrel |  Diary
http://24.media.tumblr.com/8cd69335a5a64c27d599b678ea0243e6/tumblr_mifpsbv37a1rtuihko2_500.gif

Dnes jsem se po dlouhé době dostala konečně na celé odpoledne na notebook. Jsem za ty pátky ráda, neumím si bez nich nic představit! Sice máme dlouhou školu, nejdelší učení z celého týdne, ale i tak se na ten pátek těším. Dneska mám v plánu přidat další díl Miracle, a taky aktualizuji stav pro TMH povídky.
Dál jsem dnes taky udělala nový úvodní obrázek k Miracle, který se aktualizuje v pravou chvíly. Tedy, až bude určitá osoba vystupovat v povídce. Počítám to tak na 5.díl? Uvidím/e.


Brit Awards 2013 pictures

21. února 2013 v 20:38 | Timbrel |  Graphic
Tak jsem se dnes, z nudy rozhodla pro pár obrázků z Brit Awards 2013. Mezi nimi měla být i Taylor, ale nějak jsem na ni nestačila. Přece jen nemám čas vynahrazený jen pro grafiku a blog. Nejsem zrovna spokojená s těmito obrázky, ale už s něma asi nic neudělám, navíc na to nemám nervy.
http://25.media.tumblr.com/2e32c866b8bdae5303ed1a7c3adbf0f3/tumblr_mijquq2EU11qfbjaoo3_r1_500.gif

×

×

Brit Awards 2013

21. února 2013 v 15:58 | Timbrel |  One Direction
Včera byly Brit Awards 2013, které byly úžasné. Všem to moc slušelo, a doufaly, že vyhrají v kategoriích, kde jsou nominováni. One Direction byli nominováni ve dvouch kategoriích, ale vyhrály jen Global Success.
Jsem na ně i přes to nehorázně pyšná, to co dokázaly, je něco obrovského. Taky na dále vystoupili s písní One Way Or Another. Vystoupení se jim povedlo, i když Harry všechno nevychytával a musel se často nadechovat, protože tuto písničku zazpívat je obtížné, navíc když zpíváte něco jiného, než zbytek a musíte u toho poskakovat. Ale i tak se jim to povedlo, mají krásný singl!

One Direction - One Way Or Another

21. února 2013 v 15:35 | Timbrel |  One Direction
Dnes konečně tedy vyšel klip k charitativní písničce One Way Or Another. Je vkusný, božský a prostě..Jedním slovem, Bomba!

V celým článku pak najdete několik animací. Všechny jsou úplně 'ham ham'.

PTA no. 2#

19. února 2013 v 20:09 | Timbrel |  Graphic
Po včerejšku jsem myslela, že tenhle den bude lepší, ale ani o trochu nebyl. Tento týden toho mám tolik do školy, že skoro vůbec nestíhám. Dnes bych vám chtěla ještě přidat další díl Miracle, uvidím. Ještě, že aspoň ty večery mám pro sebe! ')) Jinak jste si asi mohly všimnout, mám novou ikonku. No nevím, příšerně jsem se nudila, takže je to prostě..No coment.
Už i místo oddělovačů budu snad dělat obrázky? No ne, to by mi doopravdy kleplo, ale když o tom tak přemýšlím, bylo by to dobrý. Odělovače používá kde kdo, obrázky taky, ale tak chce to konečně něco jinýho! Tak to vipadá, že stejně skončím u obrázků. Udělala jsem také pár PTA, jsou jednoduché, dokázal by je udělat každý. Ten se Zaynem se mi i dokonce líbí. :3 Zayn je prostě k nakousnutí, ale nemůžu si pomoct, všichni z 1D jsou k nakousnutí. Sny se plní.

× ×
!Kopírovat pouze se zdrojem!

Music no. 2

18. února 2013 v 16:43 | Timbrel |  Hudba
Dneska se pustím do další grafiky, kde už mám plno nachystaných obrázků, tak doufám, že se něco povede. ;) Jinak jako každý týden tady je TOP 5 songů, který u mně jedou pořád. I když ne všechno je něco, do čeho bych byla úplně zažraná, jako například Justin Bieber, ale opravdu něco málo jo.
1. Mash-Up Locked Out of Heaven - Megan Nicole

Take Me Home stories

17. února 2013 v 18:25 | Timbrel
Připravujeme s Boo dvacet jednodílových povídek k téma alba Take Me Home, kde v každém příběhu bude vystupovat jeden člen. Jednodílová povídka bude mít obsah, který pasuje k obsahu písničky. Tedy jako-by písnička v příběhu.

Miracle of fate - 1.díl

17. února 2013 v 17:58 | Timbrel |  Miracle of fate
Přidávám 1.díl očekáváné povídky. Časem asi zavedu takový to 'Dokud nebude 5 komentářů, nebude další díl.', ale všechno se ukáže na čtenářích, tedy na vás.
,,Víš co? Mám toho dost. Nejsem tvoje hračka, aby si's se mnou jen hrál, a když už nemůžeš, tak mě odhodil. Je konec,'' zařvala jsem na kluka, který seděl na mé posteli. Měl kamenou tvář, která vyjadřovala jen jedno, poslouchal mě. Věnoval mi pozornost.

PTA no. 1#

17. února 2013 v 16:46 | Timbrel |  Graphic
Přihazuji nějaké ty PTA (pictures to article), třeba je někdo, nebo já využijete. Celkem se mi i líbí, nevím, jsou takové jednodušší. Tématem je Olly Murs a Perrie z Little Mix.


Layout #3 - Hopefully for longer

17. února 2013 v 15:58 | Timbrel |  Graphic
Moje maličkost musí pořád něco dělat, i když jí to nejde a není to nic moc, teda spíš hrozné. No, tenhle by mohl snad na delší dobu vydržet.
Taky jsem udělala pár grafiky, takže to sem hodím. Mám taky napsaný 1.díl Miracle of fate, takže ho taktéž přidám.

Layout #2

16. února 2013 v 20:15 | Timbrel |  Graphic
Přece jen jsem dnes udělala nový layout. Rozhodovala jsem se, kterou postavu použiju, nakonec jsem se rozhodla pro Megan Nicole. Je naprosto úžasná, talentovaná a vtipná. S layoutem jsem se nějakou tu chvilku dělala, ale na layouty moc nejsem, co si budeme povídat. Aspoň něco, protože u layoutu s Little Mix mi vadil poměr stránky, sjem zvyklá na větší, už kvůli velikosti úvodek.

Title for fiction

16. února 2013 v 17:13 | Timbrel |  Graphic
Konečně jsem doma, proto jsem se ihned vrhla na práci, po té, co jsem doposlouchala řeči rodičů a bratra, kteří se vrátili z hor. Trčela jsem u babičky, nemocná. Hezčí prázdniny jsem si už ani vybrat nemohla..Přikládám úvodní obrázek pro povídku, kterou si v budoucnu budete moci přečíst na onedirection-ff.

Layout #1

16. února 2013 v 9:05 | Timbrel |  Diary
Protože jsem celý týden nebyla doma, a musela jsme nastavit konečně nějaký layout, nastavila jsme jeden s Little Mix.
Layout se mi hrozně líbí, je takový decentní, nepřeplácaný. Na doma mám už nachystanou práci, mezi ní je i nový layout.

Aloha New York

15. února 2013 v 15:37 | Timbrel
Title: Aloha New York
Autor: Timbrel/Unglee
Warning: 13+

Fan Fiction

15. února 2013 v 15:18 | Timbrel

Jednodílné

Aloha New York | 17-ti leté Nicole jde na návštěvu ke své sestře, kterou nějakou dobu neviděla. Milým překvapením je její přítel, který se však má v úmýslu s Taylor rozejít. Věnovýno Chachi. Čti -Zde-.

Vícedílné

Miracle of fate | Abbie ztratila nejlepší kamarádku, která se stala nezvěstnou. Po roce však mladý chlapec nachází její tělo, mrtvé. Abbie se svou rodinou se vrátí do rodného města kvůli pohřbu, ale nadále tady zůstají. Tolik se toho za ten rok změnilo. Už to není klidné, veselé, lidů milující městečko, stalo s ez něho záhadné, ale ještě více záhadné se stává po seznámení Abbie se synem zakladatelské rodiny. Abbie se necítí svá, protože nebezpečí je všude.
Na motiv ságy Stmívání a seriálu Pretty Little Liars.
Čti >Zde<

Love inappropriate | Na Louisovi 14-té narozeniny mu jeho matka dovolila adoptovat africké dítě, dívku. Po šesti letech, kdy každý měsíc posílal peníze svému svěřenci, jí vždy napsal dopis. Dívka mu vždy odepisovala. Po tom všem, co si prožila, ale Louis jí vrátil odvahu žít, začala si dívka ve svých čtrnásti letech dělat představit o jejím 'rodiči'. Měsíc před jejími narozeniny pošle Louisovi dopis, který obsahuje její nejtajnější přání. Potkat ho. Jenže ne všechno může vycházet tak, jak si oba přejí.
Připravuje se.

I call it love | Příběh o chlapci z bohaté rodiny, která vlastní obrovský pozemek s farmou. Na druhé straně města žije dívka, která psychicky trpí po smrti její matky. Otec se rozhodne jí aspoň trochu pomoci, proto se rozhodne pro zvířecí kontakt. Dívka se dostává na na farmu, kde ve výběhu uvidí hřebce. Díky jejímu stavu a obav ostatní, musí dívka na hřebce zapomenout. Stejně tak musí zapomenout na chlapce, který se ho snažil zkrotit. Dostává se do kontaktu s kobylkou Imagine, která jí pomáhá, ale ne tak, jak si představuje ona. Týden, který tam má ztrávit je pro ni jako stvořenou pro odhalení chlapce a hřebce. Dívka poznává první lásku, sklamání i bolest.

Připravuje se.

Weakness for photo - Dogs

15. února 2013 v 13:44 | Timbrel |  Pictures
Na dalších obrázcích, pro které mám slabost budou pejsánci. Jsou ňuňatí a božští, tak doufám, že se vám budou líbit. :D*


Preparation of a one-piece perverse story

15. února 2013 v 11:31 | Timbrel |  Diary
Včera jsem rozepsala jednodílnou povídku, 13+. Povídka je speciálně pro Chachi, takže nečekejme nějakou extrémní povídku. Každopádně vám sem dám nějaké úravky z kousku, který jsme napsala.

,,Páni, vyrostla si do krásy,'' prohlídla si mě od shora až dolů. Pak poodstoupila od dveří, abych mohla vejít.