Aloha New York

15. února 2013 v 15:37 | Timbrel
Title: Aloha New York
Autor: Timbrel/Unglee
Warning: 13+


Nudně jsem se procházela po parku. Poslední barevné listí se udržovalo na stromech. New York házel nádherné barvy, ze žluté do oranžové a z oranžové do červené. Snažila jsem se vnímat jen jedno, návštěvu sestry. Dlouho jsme ji neviděla, a návštěva se mi zrovna v tomhle období nehodí. Všechny módní časopisy jdou na dračku, takže se naše firma tak tak drží. Přešla jsem přechod a pozvedla hlavu vzhůru. Přede mnou se tyčil obrovský mrakodrap, kterému Taylor říkala můj domov. Nechápala jsem ji. Hned pod výhledem na krásný park jí vedla rušná silnice, hlavní pruh New Yorka. Otevřela jsme dveře, nastoupila do výtahu a nechala se vyvést až do posledního patra. Výtah prudce zastavil a já vystoupila. Ze zvědavosti jsem nakoukla oknem dolů. Ne, že by mi vadili výšky, ale tohle bylo moc. Otočil se mi žaludek a já raději poodešla od okna. Rozhlídla jsme se po dveřích od jednotlivých bytů. Zastavila jsem se před dveřmi, kde bylo napsáno Swift. Se strachem a klepání rukou, jsem zazvonila na zvonek. Chvilku jsem tam postávala, než bylo slyšet volání za dveřmi. Otevřela dveře a umáčkla mě v přátelské objetí.
,,Ráda tě vidím,'' usmála se, nijak se nezměnila. Možná až na to, že chodila i doma namalovaná.
,,Já tebe taky,'' ušklíbla jsem se a nervózně se podívala na špičky mých kozaček.
,,Páni, vyrostla si do krásy,'' prohlídla si mě od shora až dolů. Pak poodstoupila od dveří, abych mohla vejít.
,,Než vejdeš úplně dovnitř, nevadí ti, že je tady Harry?'' zeptala se mě, když mi pomáhala z kabátu. Rozepnula jsme zip od kozaček a vyzula si je.
,,Ne, nevadí, ráda ho zase uvidím,'' přikývla jsem. Vzala jsem si kabelku do ruky a šla s Taylor do jejího obýváku. Měla moderně a vkusně vybavený byt, byl nádherný.
,,Máš krásný být,'' prohodila jsem, když jsme se kochala výhledem na park a v dálce na sochu Svobody.
,,Díky. Dáš si kafe nebo čaj?'' zeptala se mě z kuchyně.
,,Čaj, děkuju,'' odpověděla jsem jí a posadila se na obrovskou pohovku před plazmovou televizí. Odložila jsem kabelku vedle sebe a upravila si žlutý top s černým páskem pod prsy. V kuchyni byla slyšet vařící konvice a náhlé cvaknutí. Do chvilky Taylor donesla dva hrníčky s čajem. Posadila se vedle mne a podala mi černý hrnek s bílou linkou u okraje.
,,Tak co je nového ve firmě, milostný život?'' ptala se Taylor, zřejmě, aby řeč nestála.
,,No teď se snažíme udržet, ale daří se díky postavení na prvních příčkách žebříčku. Pokud jde o milostný život, tak..,'' odpověděla jsem jí, jenže než jsem chtěla odpovědět na její otázku o mém milostném životě, objevil se v obýváku Harry.
,,Nemusíš ji hned vyslýchat, sotva přišla do bytu,'' přisedl si do křesla v obýváku vedle pohovky.
,,Moc ji nepodceňuj,'' ušklíbla se a pohodila vlasy. Dělávala to tak vždycky, když chtěla být výraznější než někdo v její blízkosti. Ušklíbla jsem se, usrkla z hrnku s ovocným čajem, malina.
,,Nepochlubila ses, že ti tolik zkrásněla sestra,'' škádlil Harry Taylor. Nebyla nejšťastnější.
,,Ehm, půjdu nakoupit a setkat se s fanouškama, určitě vám moje nepřítomnost nebude vadit,'' zvedla se Taylor z sedačky.
,,Cože? Proč?'' otočila jsem se na ní, nechápala jsem, co jí tak vyvedlo z míry.
,,Jen si potřebuju jít provětrat hlavu,'' oblíkala si svetr a chystala kabelku.
,,Já půjdu s tebou, nemusím tady být,'' navrhla jsem, ačkoli ona nesouhlasila.
,,Mějte se a pořádně si to tady užijte,'' pospíchala pryč z bytu. Bylo slyšet zabouchnutí dveří a klapání lodiček na chodbě, někam spěchala.
,,Ech, asi raději půjdu,'' zvedla jsem se z pohovky, odložila čaj na stolek.
,,Nemusíš,'' chytl mě za ruku a zatáhnul zpátky na pohovku.
,,A co chceš jako dělat?'' zajímalo mě, protože sedět s přítelem mé sestry v osamoceném bytě mi bylo nepříjemné. Jeho pohled sjel na mé ponožky.
,,To budeme pozorovat svoje ponožky?'' luskla jsem mu před obličejem, aby se trochu probral.
,,No můžeme pozorovat něco jinýho,'' ušklíbl se. Zhluboka jsem se nadechla, měla chuť vrazit mu jednu facku. Proč mě tady s ním jen nechávala? Že já husa pitomá sem chodila.
,,Tak jo fajn, zahrajeme si karty,'' vytáhla jsem karty z kabelky, abych nemusela koukat na jeho úšklebek a svítivé oči. Nebudu lhát, líbil se mi. Taylor byla jako lepidlo na hezký kluky, záviděla jsme jí to. Harry byl však výjimka, byl něčím zvláštní.
,,Ty si byla připravená hrát karty?'' překvapeně na mne hleděl.
,,Když se v práci nudíme, hrajeme karty,'' vysvětlila jsem mu to. Začala jsem rozdávat karty, aniž bych věděla, co vlastně hrát budeme.
,,Vy hrajete v práci poker?'' sedl si do tureckého sedu.
,,Cože? Ne, ani teď nebudeme hrát poker,'' zakroutila jsem hlavou a vzala svoje karty do ruky.
,,To se chceš příšerně nudit při prší? Bude sranda,'' přemlouval mě.
,,Ne, nechci stát o tvoji nahotu,'' nesouhlasila jsme.
,,Ale, takže slečinka si myslí, že to umí hrát?'' zasmál se a pozvedl obočí.
,,Nejen to,'' ušklíbla jsem, mrkla na něho a uvelebila se na pohovce.
,,Slečinka si chce tedy hrát,'' zahleděl se do karet, jakoby měl eso v rukávu.
,,Fajn, tak tedy poker,'' vyložila jsem svoje karty, teď se bude smažit v pekle.
,,Jedna nula pro mě,'' pozvedl flirtovně obočí a uculil se. Zhluboka jsem se nadechla, sundala svoji mikinu a znovu rozdala karty.
,,Už ne na dlouho,'' vyložila jsem královskou postupku. Sundal si tričko, na tváři se mu celou dobu pohupoval úsměv. Můj pohled zaměřil jeho tělo, bylo vytvarované do svalů, které přitahovali pohledy ostatních lidí. Zatím, co jsem se snažila nedívat se na jeho tělo rozdal karty. Začala jsem vyhrávat, Harry měl jen boxerky.
,,Tak si myslím, že by jsme to už mohli zakončit, ne?'' pozvedla jsem obočí a ušklíbla se, vítězně.
,,Nene, vyhraju,'' nesouhlasil, zamíchal karty a rozdal je.
,,Ale Harry, zbývá ti poslední kousek a já o ten pohled nestojím,'' uchechtla jsem se.
,,Haha, moc vtipný,'' zamračil se. Podíval se zázračně na svoje karty, jakoby věděl, že teď bude vyhrávat.
,,Co? Máš eso v rukávu, který by tě zachránilo?'' podezírala jsem jeho pohled, byl varovný.
,,To ne, ale esovou postupku jo,'' vyložil svoji postupku a vítězoslavně se usmál. Když už vyhrál, proč ho nepoškádlit? Ruce jsem přiložila na lem žlutého tepu a pomalu ho tahala nahoru. Harry soustředěně pozoroval každý můj pohyb. Když jsme měla top dole, šáhla jsme po kartách a rychle je znovu rozdala. Síla osudu se obrátila, vyhrával. Ani mě to moc nepřekvapovalo. Vždycky se to tak stane, jeden nejdřív vyhrává, pak ten druhý. Připadala jsem si jako v nějakým filmu, škoda jen, je to krutá realita.
,,Takže je to remíza, nebo to chceš risknout a pokračovat?'' zvídavě si prohlídl moje prádlo a ušklíbl se.
,,Opakuji, nestojím o ten pohled,'' zamračila jsem se. Oklepala mě zima, proto jsem vstala a šla zavřít okno.
,,Mně by pohled na tebe nevadil,'' ozval se z místa pohovky.
,,Nepovídej, máš přece Taylor,'' mrkla jsem na něho, on hodil takový neutrální pohled, jakoby za to nebyl rád.
,,Tobě to snad vadí?'' zeptala jsem se ho, protože mi to nedalo.
,,No jde o to, že jsem to začal tak trochu už chápat. Tenhle vztah je pro ní pauza od Connora, tah v byznysu,'' odpověděl mi, při tom skenoval hrnek s čajem na stolku.
,,Celá Taylor. Víš, je mi líto každýho, který s ní chodí, ale není zase tak špatná, ne?'' optala jsme se ho, protože mě jeho názor zajímal. Ostatně byla to moje sestra, měla bych vědět, co si o ní její kluci myslí.
,,Jestli si myslíš, že jsme její kluk, tak se to brzo hodně rychle změní,'' řekl a napil se čaje, z mého hrnku.
,,Počkej, ty se s ní chceš rozejít?'' žasla jsem. Trochu jsem se k němu přiblížila, protože na rozdíl od něho mi byla zima.
,,Neptej se na důvod, nechci to rozebírat. Hlavně ne, s její sestrou,'' povzdechl si a usmál se.
,,Harry, ale mně…,'' chtěla jsem mu říct, že mně to říct může, ale přerušil mě jeho ukazováček na rtech. Sundal prst z mých rtů. Pomalu se začal přibližovat, udělala jsme to stejné. Byly jsme od sebe kousek, až jsem centimetr přerušila polibkem. Projel mnou elektrický šok, zachvěla jsme se. Odlepila jsem se od něho, něco mi v tom zabraňovalo. Snad pocit, že jsme políbila přítele mého sestry v jejím bytě? Znovu jsme ucítila jeho rty na mých, tentokrát to byl polibek od něho. Vášnivý, tvrdý, ale sladký. Pootevřela jsme pusu, abych se mohla nadechnout, ale on mi vplul jazykem do úst. Nijak jsem se nebránila, naopak jsme začala spolupracovat. Rukou jsme mu zajela do vlasů, kde jsem si pohrávala s kudrlinkami. Harry mě chytil za boky. Zachvěla jsme se, protože jeho ruka byla příjemně hřejivá na mé studené tělo.
,,Harry, myslím, že to není vhodný,'' řekla jsem mu, když jsme se od sebe odpojily. Koukl mi do očí, vzal mě do náruče a odnesl do ložnice.
,,Když jsme říkala, že to není vhodný, myslela jsem situaci, ne kde jsme,'' zamračila jsme se, on se jen usmál se políbil mě. Ústy se přilepil na krk, kde zanechal pár flíčků. Pak přejížděl jazykem po celém mém těle až k lemu kalhotek. Jazykem putoval po vnitřní straně stehna až ke kalhotkám, kde se vždycky dotknul klitorisu. Při každém doteku jsme slastně vzdychla. Přesunul se zpátky k mým ústum, při čem pomalu rozepnul zapínání podprsenky, které mu nedělo žádný problém. Jemně mi skousnul jednu bradavku, já reagovala sténem. Chvilku si hrál s bradavkami, pak jsme se na něho převalila. Jazykem jsem mu obkroužila každý viditelný sval. Očividně se mu to líbilo, protože sem tam vzdychl a uculoval se. Jazykem jsem doputovala k lemu boxerek, které jsem stáhla. Jedním prstem přejela po celé jeho délce, která se už nějakou dobu tlačila nahoru.
,,Ehm, dneska to nech na mě,'' převalil se na mne zpátky. Přesunul se níž, sundal mi kalhoty, ale já mu měla nutnou potřebu něco říct.
,,Harry, já..Jsem ještě panna,'' zastavila jsem ho před jeho počínáním.
,,To nevadí,'' upřímně se usmál a věnoval pusu mému podbřišku. Pomalu do mne jedním prstem vrazil a začal kmitat. Celá jsem se chvěla, protože mnou procházel jakýsi, dalo by se říct elektrický šok. Přidal druhý prst a vždycky se snažil vecpat je co nejhlouběji. Všechnu rozkoš jsem mu potvrzovala vzdycháním. Měla jsme pocit, jako bych se blížila k vrcholu. No, neměla jsem daleko od pravdy. Harry bez odporování olízl svoje prsty, uculil se a rozkošným chraplákem si odkašlal. Chtěl se pro něco natáhnout do šuplíku, ale já ho zarazila. Mluvili jsme telepaticky, porozuměl mi. Vzal svoji chloubu do ruky a nasměroval jí ke vchodu. Strčil ho do mne až po kořen. Celá jsem zrudla, obsypalo mě teplo a bolest. Bolest, převlečená slast. Párkrát přirazil, abych si zvykla. Bolelo to, nepopírám. Zastavil se, přestal.
,,Proč neřekneš, že tě to bolí?'' podíval se na mne se strachem, obavami v očích. Nijak si od té bolesti nemůžete pomoci. Buďto to vydržíte, nebo se na to můžete rovnou vykašlat. Nechtělo se mi od toho utíkat, hlavně ne s Harrym. Přemýšlela jsem o odpovědi. Mohla bych použít to s bolestí a slastí nebo mu řeknu ne, ano.
,,Bolest je převlečená slast,'' odpověděla jsem mu, on se jen široce usmál a uchechtl se. Začal pokračovat. Přirážel a já si pomalu začala zvykat. Z první bolesti se opravdu stala slast, která plnila celé mé tělo. Zhluboka jsem vzdychala, snažila se pobírat dech. Harry začal přibírat na rychlosti. Zarívala jsem nehty do prostěradla, které bylo už pomačkané. Cítila jsem každý pohyb Harryho, bylo to neuvěřitelné. Zvolali jsme párkrát vzájemná jména a já se hned na to pohnula s pánví a prohnula v zádech. Harry se na mě přimáčkl a oddychoval, pak ze mne vyšel a natáhnul se vedle mě. Otřepala jsme se zimou. Harry nás přikryl dekou, která mně nijak moc nezahřála. Všimnul si toho, proto se ke mně přitulil. Pocítila jsme příjemné teplo na své kůži.
,,Jako topení funguješ,'' podívala jsem se na něho provokativně.
,,S tebou se teda jeden nenudí,'' smál se Harry.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ash Ash | 15. února 2013 v 17:41 | Reagovat

To je krásný:3

2 bebs. bebs. | Web | 15. února 2013 v 19:22 | Reagovat

nádhera :)) dúfam, že budeš písať aj ďalšie podobné články :))

3 Chachi Chachi | Web | 16. února 2013 v 13:46 | Reagovat

Juch, juch :D To se mi líbí. Sice mě trošku zarazilo, že hlavní postava bude sestra Swiftové :D
Doufám, že zase někdy něco podobného napíšeš :D

4 Bajsik Bajsik | 17. února 2013 v 13:24 | Reagovat

Moc krásný <33
Napiš další!!

5 Travy Travy | 20. února 2013 v 20:40 | Reagovat

ou, dýchám? :O Nádhera!:3

6 Bebey Bebey | 11. března 2013 v 20:55 | Reagovat

Nevím proč, ale zamilovala jsem se do poslední věty! :D Jako poslední, jako obvykle, připisuji komentář! ;) Je to krásný! :3 Těším se na tu, co máš teď ve výrobně, muhaha. :DDD:33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama