Fan Fiction

15. února 2013 v 15:18 | Timbrel

Jednodílné

Aloha New York | 17-ti leté Nicole jde na návštěvu ke své sestře, kterou nějakou dobu neviděla. Milým překvapením je její přítel, který se však má v úmýslu s Taylor rozejít. Věnovýno Chachi. Čti -Zde-.

Vícedílné

Miracle of fate | Abbie ztratila nejlepší kamarádku, která se stala nezvěstnou. Po roce však mladý chlapec nachází její tělo, mrtvé. Abbie se svou rodinou se vrátí do rodného města kvůli pohřbu, ale nadále tady zůstají. Tolik se toho za ten rok změnilo. Už to není klidné, veselé, lidů milující městečko, stalo s ez něho záhadné, ale ještě více záhadné se stává po seznámení Abbie se synem zakladatelské rodiny. Abbie se necítí svá, protože nebezpečí je všude.
Na motiv ságy Stmívání a seriálu Pretty Little Liars.
Čti >Zde<

Love inappropriate | Na Louisovi 14-té narozeniny mu jeho matka dovolila adoptovat africké dítě, dívku. Po šesti letech, kdy každý měsíc posílal peníze svému svěřenci, jí vždy napsal dopis. Dívka mu vždy odepisovala. Po tom všem, co si prožila, ale Louis jí vrátil odvahu žít, začala si dívka ve svých čtrnásti letech dělat představit o jejím 'rodiči'. Měsíc před jejími narozeniny pošle Louisovi dopis, který obsahuje její nejtajnější přání. Potkat ho. Jenže ne všechno může vycházet tak, jak si oba přejí.
Připravuje se.

I call it love | Příběh o chlapci z bohaté rodiny, která vlastní obrovský pozemek s farmou. Na druhé straně města žije dívka, která psychicky trpí po smrti její matky. Otec se rozhodne jí aspoň trochu pomoci, proto se rozhodne pro zvířecí kontakt. Dívka se dostává na na farmu, kde ve výběhu uvidí hřebce. Díky jejímu stavu a obav ostatní, musí dívka na hřebce zapomenout. Stejně tak musí zapomenout na chlapce, který se ho snažil zkrotit. Dostává se do kontaktu s kobylkou Imagine, která jí pomáhá, ale ne tak, jak si představuje ona. Týden, který tam má ztrávit je pro ni jako stvořenou pro odhalení chlapce a hřebce. Dívka poznává první lásku, sklamání i bolest.

Připravuje se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama