Again Around | part 1.

17. března 2013 v 17:22 | Timbrel |  Again Around
Nová povídka, kterou mám téměř dopsanou. Je trochu jiná než ostatní, třeba se zrovna vám bude líbit.
New fan fiction-Again Around | Author: Timbrel | Part: 1 | Title: To give up,,A jseš si jistá, že se třeba nepoflakuje někde po klubech?'' opakovala stále dokola svojí otázku Megan. Protočila jsem očima. Bylo to celkem choulostivé téma.
,,To je jeho minulostí. Naposledy byl v klubu před dvěma lety. Nemá na to prostě už věk,'' odpověděla jsem jí a udělala si pořádek v papírech na stolech.
,,No právě,'' popojela na svém křesle víc ke jejímu stolku naproti mému, ,,tam jste se potkali, neměli by jste zrovna tam oslavit výročí?'' navrhla mi, protože dost dobře věděla, co pro mě ten den znamenal.
,,Megan, tohle je úplná minulost. Nezapomeň, že od té doby jsem se dost změnila, byla jsem blbá,'' kroutila jsem hlavou. Natáhla jsem se pro svojí červenou kabelku a vytáhla z ní mobil, abych zjistila jeho stav příchozích zpráv a nepřijatých hovorů.
,,Ano, další bod. Před osmy lety jsi byla holka, která žila v noci a studium prospala. Do postele jí kluci lezli sami. Nesnášela si rodiče, kárání, výchovu, chemii a hlavně učitelé. Milovala si hudbu, zpěv a tanec. A co z toho ti zůstalo? Jsi přesně to, co si neměla ráda. Nejpřísnější učitelka na škole a učíš chemii. V noci spíš jako zabitá, ve dne jsi jak rozkvetlý pupen. Nechci být hnusná, ale přiznejme si, tvůj sexuální život musí stát taky za hovno,'' ukončila svůj projev, nad kterým jsem se musela zamyslet. Nerada jsem si to přiznala, ale měla pravdu. Už poslední dva měsíce každou noc vzpomínám na ty léta. Kdy jsem dostávala hrozný známky a za ně byla trestána rodiči, kluby, alkohol a flirtování s kluky. Dneska kárám na škole každého, který jen očkem pokoukne po holce nebo klukovi. Tolik jsem se změnila. Nikdy jsem nechtěla být učitelka a teď jsem co? Jako bonus ke všem těm vzpomínkám přišla ta, kdy jsem s Harrym byla rok. Za celý ten rok se můj život obrátil naopak. Nevím, jestli za to mohl bulvár nebo on, ale byla to tak strašná změna. Ale nejhorší vzpomínkou pořád zůstávala ta s prvním polibkem od Harryho.Vždycky se mi do očí draly slzy. Bolelo to, ale odpověď jsem nenacházela.
,,Nechceš se aspoň na jeden den vrátit do starého života?'' optala se mě na otázku, na kterou jsem ani já nenacházela odpověď.
,,Já nevím,'' sklopila jsem pohled k displeji mobilu, kde byla fotka Harryho a štěněte.
,,Ale já to vím. Pozvi ho do klubu, zatančete si a zase se vraťte do těch časů. Věř mi, oba to potřebujete,'' radila mi, i když zcela zbytečně.
,,Jenže to on nechce. Chce naše výročí strávit s klukama na chatě,'' vytknula jsem jí.
,,A to jako proč? Vím, že se neviděli asi rok, ale přiznejme si, není váš vztah důležitější než jeho kamarádi?'' podívala se na mě s podezřením.
,,Megan, to ty nepochopíš. Je to hrozně složitý. Hrozně ráda bych zase zašla někam do klubu, líbala se s ním, jenže to prostě nejde,'' povzdechla jsem si.
,,Takže vy se už ani nepolíbíte?'' pootevřela pusu. Jen jsem nenápadně pokývla hlavou.
,,Asi ke mně pocítil nějaký odpor, protože každý týden jezdí do New Yorku nebo Las Vegas. Už si ani nepamatuji, kdy mi naposledy napsal nebo zavolal,'' odhodila jsem mobil k hrníčku s propiskami.
,,Jen mi to řekni, Baylee,'' objala mě a přisedla si na kraj stolu, který byl úhledně uspořádán.
,,Každý týden se sbalí dopoledne, kdy jsem tady a nechá vzkaz na ledničce. Vždycky napíše to stejný, Vrátím se za čtyři dny, Harry. Nikdy tam nenapsal miluji tě, nebo bude se mi stýskat. Nikdy mi nenapíše, nikdy mi nezavolá. A pokud není v New Yorku, tak se vrací z práce pozdě v noci a spí dole na pohovce. Každý den v týdnu spím sama v posteli. Naposledy jsme společně spali v jedné posteli před rokem a půl. Je to hnusný pocit, když usínáš sama. Ráno mám na stole akorát tousty s kávou. Večery trávím opravováním testů a sešitů a venčení Dugyho. A pokud se někdy potkáme, tak si dáme akorát pusu na tvář,'' řekla jsem jí. Všechno poslouchala a věnovala mi po celou dobu překvapený výraz. ,,Ani nevíš, jak si teď přeji zpátky žít před dvěmi lety, kdy jsme se aspoň líbali,'' dodala jsem. Vstala jsem ze svého koženého křesla, vzala kabelku do ruky, do které jsem ještě vhodila mobil. U dveří jsem si oblíkla červený kabát. Společně s Megan jsme vyšli ze svého kabinetu, který hned na to zamknula. Šli jsme po chodbách ven před školu. Tam mě odchytili někteří studenti s jejich neodevzdanými prácemi. Jen jsem si je vzala a dál to neřešila. Vydali jsme se po chodníku, protože jsem si potřebovala provětrat hlavu a Megan to problém nedělalo.
,,Hele, nechci se vám do toho nějak motat,'' prolomila ticho, které nějakou chvilku panovalo.
,,Ty už se do toho pleteš. Vždycky ses' do všeho pletla, ale všechno jen v dobrém slova smyslu. Někdy máš i pravdu,'' ušklíbla jsem se.
,,No, fajn. Tak mě napadlo, neměly by jste si třeba dneska večer nějak užít? Zkus něco nového, co ještě nezažil,'' podala mi její návrh, který se mi vůbec nezamlouval.
,,Tohle pro nás není. Chápej, prostě zlenivěl a jeho z něho...Vlastně pro to už není ani název,'' protočila jsem očima.
,,No právě! Oslaď mu trochu ten život. Vztah je o sexu, a vy jste v posteli byly naposledy minulý rok,'' zamračila se, když uviděla svého studenta kouřit na zastávce. Ten to jen rychle odhodil a rozešel se pryč.
,,Možná jsem to trochu přeháněla. K něčemu malému došlo před šesti měsíci,'' přiznala jsem nepoznačenou chybu.
,,Tak to ti to nebude dělat problém, zopakovat si to. Dneska ti s tím pomůžu, když tě tak vidím,'' prohlásila s viditelným nadšením.
,,Ach, Megan, o to já nestojím,'' povzdychla jsem si.
,,Pak z koho se stal domácký tip,'' kroutila hlavou a začala se přehrabovat v kabelce.
,,Jak to myslíš?'' nechápala jsem jí. To on se změnil, to on se mnou pomalu ani nemluvil.
,,Vyhýbáš se sexu s tvým přítelem. A to je holka dost špatné znamení,'' řekla přísnějším hlasem. Pořád se však přehrabovala v kabelce.
,,Já se tomu nevyhýbám, jen mi to nepřijde zrovna jako to pravé ořechové,'' zastavila jsem před domovními dveřmi, která jsem hned na to odemknula.
,,Za tu dobu, co jsi to řešila, jsem vymyslela plán, neboj,'' mrkla na mně a rvala se dovnitř. Zavřela jsem dveře a začali jsme si sundávat kabáty.
,,Tuhle tu knížku jsem dostala k narozeninám od mé sestry, ale nějak ji nepotřebuji. Takže ji věnuji tobě,'' strčila mi do ruku knihu, které už podle obalu se mi odcizovala.
,,A povinně si to přečteš, ať už sama nebo s Harrym,'' zamračila se. Chtěla si odložil kabelku na pohovku, ale všimla si Harryho, který na nás s překvapeným pohledem hleděl.
,,Ehm, ty jsi doma?'' vykoktala jsem ze sebe.
,,Jsem snad na Marsu?'' pokřivil obočí a vypnul televizi.
,,Co si máme přečíst?'' položil Megan otázku, která se na mně jen provinile podívala.
,,No, takovou jednu knížku, ale ona si ji musí dneska Megan ještě nechat,'' vymyslela jsem odpověď. Lhaní jsem v posledních rocích úplně zapomněla.
,,Baylee, vím že nedokážeš lhát, řekni mi to,'' postavil se. Pomalu si to jeho kroky ke mně mířily. Megan nenápadně odcházela z obýváku.
,,Já musím jít, mám něco na práci. A vy tady potřebujete něco probrat, takže se mějte,'' najednou spěchala. Musela jsem se na ní s vyděšeným pohledem podívat. Když byla oblečená, zabouchla za sebou dveřmi a byla pryč.
,,Musíš na mně tím tupým výrazem tak koukat?'' optala jsem se ho, když jsem uviděla jeho tupý výraz. S knížkou za zády jsem odešla do ložnice. Aspoň tam jsem měla jistotu, že ji nenajde. Chodil jsem jen pro oblečení. Knihu jsem položila do šuplíku mé skříně a ten zavřela. Z kabelky jsem vyndala slohové práce, které musím mít do pondělí opravené. Z pouzdírka jsem vytáhla červenou propisku, se kterou jsem začala pročítat a opravovat. Nesnášela jsem opravování slohových prácí. Měla jsem polovinu opravenou, když někdo zaklepal na dveře od ložnice.
,,Dále,'' zamumlala jsem.
,,Chtěl jsem se zeptat, jestli budeš obědvat?'' strčil do ložnice hlavu Harry.
,,No, asi zřejmě jo. Dej mi chvilku a jsem dole,'' odpověděla jsem a slohové práce nechala na stole. Otevřela jsem skříň, ze které jsem vytáhla černé upnuté legíny, ke kterým jsem si oblíkla vytahané dlouhé tričko. Moje rozpuštěné vlasy jsem si stáhla do drdolu. Seběhla jsem schody. Už na schodech byla cítit vůně špaget. Ani si nepamatuji, kdy je naposledy vařil. Každopádně to bylo hodně dávno. Došourala jsem se do kuchyně a usedla na židli. Harry nandal špagety na talíř, pak se sám posadil a začal jíst. Snědla jsem jednu namotanou vidličku špaget, ale nějak mě přešla chuť. Odložila jsem vidličku bokem a opřela si hlavu o ruku.
,,Stalo se něco?'' zajímal se Harry, když se přestal věnovat nepořádným špagetám na jeho talíři.
,,Proč tak najednou?'' opětovala jsem mu otázku.
,,Co najednou? Naposledy jsme spolu obědvaly minulý rok,'' odpověděl mi na otázku.
,,Taky jsme se naposledy minulý rok líbali, spali v jedné ložnici,'' přidala jsem mu na odpovědi.
,,Tak o tohle ti jde?'' řekl pobaveně, až ve mně začal vřít vztek.
,,Nevím, co je na tom vtipného,'' hodila jsem na něho nechápavý výraz.
,,Právě že všechno,'' pokrčil rameny.
,,Co prosím? Tobě přijde normální, že dva lidi, kteří spolu chodí sedm let, nespí společně v jedné místnosti, nelíbají se a ani spolu nemluví?'' žasla jsem, jak povrchní začínal být. Nevinně sklopil pohled.
,,Víš, Baylee, ono je to úplně jinak, než si myslíš. Všechno to začala vlastně tím, že mají přijet El s Louim,'' odložil svoji vidličku na prostírku.
,,A co to s tím má společného?'' pozvedla jsem udiveně obočí.
,,No oni...Oni se budou brát,'' řekl potichu.
,,A to ti vadí? To že se berou neznamená, že musíš dělat to, co děláš,'' vykřikla jsem pobaveně.
,,Ale ty to nechápeš,'' složil si obličej do dlaní.
,,Jo, přesně. Tohle je to slovo, co jsem celý ten rok hledala. Nechápu tvoje chování, nechápu proč si se tak změnil. Vůbec nechápu, proč ti svatba El s Louisem tak vadí. Problém je v tom, že já nechápu tebe,'' zvýšila jsem na něho hlas. Nikdy jsem na něho nechtěla křičet, ale já tentokrát musela.
,,Ale já bych ti to vysvětlit,'' vykřikl, když na mně pohlédla jeho načervenalá očka.
,,Tak proč mi to nevysvětlíš?'' založila jsem si ruce na prsa.
,,Věř mi, kdybych ti to vysvětlit mohl, tak ti to moc rád vysvětlím,'' odpověděl mi.
,,Tak když mi to nejsi schopný vysvětlit, už si nemáme co vysvětlovat,'' zvedla jsem se od stolu a odnesla talíř na linku.
,,Beylee, ale já bych ti to doopravdy tak rád vysvětlil. Už pro tvoje dobro ti to nemůžu vysvětlit,'' odnesl svůj talíř taktéž na linku.
,,Ty mi nejsi schopný vysvětlit, že odjíždíš každý týden pryč a kdo ví, co tam děláš,'' řekla jsem pobaveně.
,,Jenže to má důvody. Každý týden jsem tam jezdil a něco zařizoval pro tebe. Pro nás,'' křičel zoufale. Nemohla jsem mu na to odpovědět. Odvrátila jsem od něho tvář.
,,Nejdřív jsem tam s Louim zařizoval svatbu, protože toho El měla moc v práci. Potom jsem tam však zařizoval jinou věc, jinou svatbu. Ani nevím proč, ale chtěl jsem to s nama taky takhle zkusit,'' zakřičel a rozeběhl se po schodech nahoru. Když nahoře bouchl dveřmi, nadskočila jsem. Po tváři mi začala stékat první slza. Tak hrozně to teď bolelo. Ublížila jsem mu. Myslela jsem si, kdo ví co tam dělá, ale on byl tak nevinný. Vždycky byl nevinný. Sjela jsem k zemi a kolena přitiskla k sobě. Nechala jsem volný průchod slzám. Měly důvod k tomu, aby tekly.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lemonademouth-fans lemonademouth-fans | Web | 17. března 2013 v 17:49 | Reagovat

Ouuu, máš dokonalý blog :3
Je úžasný... Já miluju One Direction!
Určitě Tě beru jako Affs :)
A beru tě i na svém druhém blogu :)

2 Bebey Bebey | 17. března 2013 v 17:49 | Reagovat

Pravda, vzala si to trochu jiným pojmem. :O :) Ale moc pěkné! ;3 Těším se na další díl. ;)

3 denisa denisa | 17. března 2013 v 20:24 | Reagovat

uzasne tesim sa na dalsiu :)

4 Loly Loly | 18. března 2013 v 10:20 | Reagovat

Moc pěkné. :)

5 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 18. března 2013 v 14:59 | Reagovat

Jůůů:33 Jasně, že tě beru mezi affs! :)

6 fanpageharrystyles fanpageharrystyles | E-mail | Web | 18. března 2013 v 16:16 | Reagovat

krasný :-) btw. beru tě do affs (omlouvám se, že to tak dlouho trvalo)

7 -Lucy- -Lucy- | Web | 18. března 2013 v 20:50 | Reagovat

Užasný povídka a užasný blog :33 Beru tě do AFFS! :)

8 Catherine Catherine | Web | 19. března 2013 v 14:02 | Reagovat

pěkné :))

9 Renda♥ Renda♥ | Web | 19. března 2013 v 14:19 | Reagovat

je hezká ráda se spřátelím, už tě mám zapsanou ted si zapiš mě :)

10 ☮Alča☮ ☮Alča☮ | Web | 19. března 2013 v 15:01 | Reagovat

promiň, ale už nespřáteluji..

11 Renda♥ Renda♥ | Web | 19. března 2013 v 16:47 | Reagovat

[9]: zapiš si mě !!! :)

12 Jaja Jaja | Web | 19. března 2013 v 18:02 | Reagovat

moc hezký :)

13 Trevy Trevy | 19. března 2013 v 18:35 | Reagovat

Smekám klobouček, pěkné! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama