Again Around | part 3.

25. března 2013 v 18:24 | Timbrel |  Again Around
Víte, ani vlastně nevím, jestli to má dopadnout dobře nebo špatně. Možná se dopracuji k neutrálnímu konci.
Tento týden jdeme s kamarádkou do kina na Spring Breakers a hrozně se těším! Dále příští týden v neděli jedu konečně do Londýna, a to je teprve nadšení! ♥
Momentálně mám rozepsanou jednodílovou povídku, takže v průběhu týdne bych ji měla dopsat.
Again Around | Author: Timbrel | Part: 3 | Title: Stay and bookZ auta vystoupil ležérně oblečený muž s neposednými vlasy. Z druhé strany vystoupila brunetka s vkusnými kousky oblečení. Muž zamkl auto a oba se společně ladně rozešli do parku.
,,Loui,'' vykřikl Harry a hnal se k muži, který se na něho otočil.
,,Harry,'' vykřikl nazpět a už se drželi v objetí. Zvedla jsem se z lavičky. Přišla jsem k nim a objala Eleonor.
,,Tak ráda tě zase vidím,'' řekla jsem, když jsme se ještě jednou objali.
,,To já tebe taky, tolik se toho za ten rok stalo,'' široce se usmála, když jsme pohledem zavadili o ty dva vedle.
,,Á, slečně stříbrná. Strašně jste mi chyběla,'' utiskoval mě v objetí Louis.
,,Ty mě taky,'' usmála jsem se.
,,Musíme si všechno povykládat, nechcete zajít na kafe?'' zeptala jsem se. Harry na mne hodil nechápavý pohled, jen jsem pokrčila rameny.
,,Jasně, jen by jsme se ubytovali v hotelu,'' souhlasila El.
,,To nemusíte, můžete spát u nás,'' nabídl jim Harry. Tentokrát jsme na něho nechápavě podívala já, ušklíbl se.
,,Tak to si to kafe dáme u vás. S Harrym vezmeme kufry, zatím můžete jít domů,'' přidal se do rozhovoru Louis. Jen jsme s Eleonor přikývli. Harry s Louisem se vydali k autu a my jsme se vydali domů.
,,Takže, jak to máte s Louisem? Pomalu se vám blíží svatba,'' mrkla jsem na ni.
,,Už doděláváme poslední věci. Hrozně moc se těším,'' konstatovala její nadšení.
,,Ani se ti nedivým,'' usmála jsem se.
,,A co vy s Harrym?''
,,Teď upravujeme náš vztah,'' sklopila jsem pohled k zemi.
,,Hele, tak trochu jsme váš vztah s Louisem po cestě probírali. Určitě se vám ten vztah zase vrátí do správných kolejí, jen to chce opět omládnout. Ale pak to bude zase dobrý,'' řekla.
,,Proč mi všichni radí, ať omládneme? Jsem stará. Pokud se mnou chce Harry ještě pořád být, ať si zvykne,'' pokrčila jsem rameny.
,,Já být tebou, tak mu to vynahradím v posteli. Přece jen si ještě dobře Harryho náladičky pamatuji,'' zasmála se El.
,,No, to jo. Jsi další, která mi to radí. Dokonce jsem dostala i knížku. Je to od vás hrozně hezký, ale já nemám chuť si s ním jenom užívat,'' přiznala jsem svoji nechuť ke knize.
,,Asi z té knížky nejsi moc nadšená, že?'' smála se Eleonor, které to přišlo úplně normální.
,,A měla bych snad?'' povytáhla jsem obočí a házela ve vzduchu rukama. Musela jsem při tom vypadat hrozně komicky.
,,Nemusíš, jen by jste si to osladily. Ale určitě nám ji musíš půjčit, dnes plánujeme něco velkého,'' posunula si sluneční brýle na svém nose víc nahoru.
,,Máš ji mít, ale nezbořte mi to tam,'' zamračila jsem se. Jen se zasmála. Došli jsme domů, kde už byli Harry s Louim. Zrovna nesli kufry do pokoje pro hosty. El se posadila v obýváku na pohovku, já jsem šla udělat kafe. Na tácek jsem postavila čtyři hrnky, misku s cukrem a do malé konvičky nalila mléko. Do hrnků jsem nalila kávu a ještě na tác přihodila lžičky. Tác jsem pomalu odnesla na stolek v obývacím pokoji.
,,Tu knihu, prosím,'' ušklíbla se El, když si do svého hrnku vhodila kostku cukru. Šla jsem do svého pokoje pro knihu. Kluci byli ještě pořád v pokoji pro hosty. Když jsem se vrátila, podala jsem jí Eleonor. Ta ji hned hladově otevřela a začala si v ní číst. Já jsem si do svého kafe přihodila kostku cukru a zalila ho mlékem. Usrkla jsem si, ale bylo ještě příliš horké. Eleonor se při četbě knihy hrozně smála.
,,Co je tam tak vtipného?'' zajímalo mě, protože pohled na ní byl už nesnesitelný.
,,Já nevím,'' pokrčila rameny, přečetla větu v knize a začala se znova hrozně smát. Kluci sešli dolů za námi, a když uviděli El, pokřivili obočí. Usadili se v křeslech, protože velikou pohovku jsme zabrali my.
,,Co čteš tak zábavného?'' zajímalo Louise, když se El přestala tolik smát. Ochotně mu podala knihu. Harry spokojeně pil svojí kávu. Nijak nesledoval knihu, naopak dění kvůli knize. Po té, co si Louis asi minutu četl, začal se smát stejně jako Eleonor. S Harrym jsme se na sebe podívali. Oba jsme pořád netušili, čemu se tak smějí.
,,Prosím tě, Baylee, kde si vzala tu knihu?'' smál se Louis.
,,Ehm, no. Ona si ji tady nechala kamarádka,'' řekla jsem nevinně a raději se napila výborné tekutiny v hrnku.
,,To je tak kniha, kterou jsme si měli přečíst?'' povytáhl obočí Harry. Odložil svoje kafe na stolek a přistoupil knize. Louis mu ji podal. Vrátil se zpět na svoje místo a začal si číst. Po chvilce ticha byl slyšet jeho hlasitý, avšak příjemný smích. Teď jsem byla jediná, které nevěděla, čemu se všichni tak smějí.
,,Zajímavé taktiky,'' prohodil při nádechu Harry.
,,Stojí za vyzkoušení,'' uchechtl se Louis a pohled věnoval Eleonor vedle mne.
,,Ananasové masáže, Skvuji penis,'' četl názvy z knihy Harry. To jsem se musela začít smát i já. Už jsem chápala, čemu se celou dobu smáli. Nechápu, kde k takovýmhle názvům autor knihy přišel. Vytrhla jsem mu knihu z ruky a položila ji na stolek. Když smích ustál, v klidu jsme dopili kafe.
,,Nebude vám tedy vadit, když tu nějakou dobu zůstaneme?'' zeptala se Eleonor, když jsme jí pomáhala ustlat v pokoji pro hosty.
,,Ne, to je v pořádku. Aspoň nebudeme ani jeden sám, tady v tomhle velkém domě,'' odpověděla jsem jí a natřepala peřinu s nově povlečeným prostěradlem. Do pokoje vběhla malé zlatá kulička Dugyho. Lehl si na čistě povlečenou postel a spokojeně při tom vrtěl ocasem. Obě jsme se museli zasmát.
,,Slez ty uličníku,'' odstrkovala jsem ho z postele. Když byl konečně dole, začal pobíhat po pokoji.
,,Já půjdu vedle. Můžu ti ho tady nechat?'' zeptala jsem se jí, když jsem stála ve dveřích. Jen přikývla a pohladila Dugyho po temeni. Spokojeně jsem se vrátila do ložnice. Harry seděl u notebooku a pracoval.
,,Já myslela, že pracuješ vždy dole, v pracovně,'' zatáhla jsem záclony, protože se začalo už stmívat. Nestojím o to, aby dovnitř koukali sousedi.
,,Tohle patří taky k zlepšení našeho vztahu,'' usmál se a dál se věnoval své práci. Vypisoval nějaké formuláře, pak dotace na papíře, které měl položené na stole. Byl velice úspěšný úředník, proto pracoval až do pozdní hodiny. Vytáhla jsem z pod peřiny pyžamo a vešla do koupelny. Zavřela jsem dveře, aby sem náhodou nepřiběhl Dugy. Sundala jsem si všechno oblečení a vlezla do sprchy. Milovala jsem teplou sprchu, ale ještě lepší byla vana. Tu jsem využívala jen v případech, když jsem měla nervy, a potřebovala jsem se odreagovat. Ještě jsem smyla z vlasů šampón a vylezla ze sprchy. Ručník jsem stočila na hlavě do turbanu. Utřela jsem se ručníkem a oblékla si pyžamo. Oblečení ze dne jsem vhodila do koše na prádlo. Vrátila jsem se do pokoje, kde bylo rozestláno. Musela jsem se pousmát, když jsem viděla Harryho lézt do postele.
,,Páni, ty ten vztah hodně rychle zlepšuješ,'' pronesla jsem, když jsem lezla na druhou polovinu postele. Přikryla jsem se peřinou a natáhla se pro knihu.
,,Už mě bolely záda od pohovky,'' usmál se a na klín si položil notebook se svojí prací. Musel na nás být krásný pohled. Najednou jsem se cítila ještě starší. Chyběli mi jen brýle a našedlé vlasy.
Když mě přestala bavit kniha, došla jsem si pro svůj notebook a vrátila se do postele. Už jsem se cítila mladší. Otevřela jsem si word s internetem. Musela jsem přichystat testy do chemie na příští týden.
,,Jak to uděláme s tou svatbou?'' zeptal se mě Harry, když na chvíli nechal své práce.
,,Co by? Je až za měsíc, ne?''usmála jsem, aniž bych odvrátila pohled od obrazovky.
,,Ne, už příští pondělí,'' vyvedl mě na omyl.
,,Cože? Ale já musím do práce,'' vykulila jsem oči a konečně odvrátila pohled od obrazovky.
,,Tak si vezmeš dovolenou, stejně jako já,'' široce se usmál. Ďolíčky mu nikdy nezmizí.
,,Dobře. Podám v pondělí ředitelce návrh,'' zaklapla jsem notebook, protože bylo už něco kolem půl desáté. Odložila jsme noteebok na poličku v nočním stolku a Harry udělal to samé. Vzala jsem si zase knihu. Tentokrát mě její obsah velice zaujal.
,,A co jim dáme jako svatební dar?'' zeptala jsem se ho.
,,Myslím, že z té knížky byli dost nadšení,'' ušklíbl se Harry a já se musela začít smát. Po té bylo zase v celém pokoji, snad i v celém domě ticho. Najednou bylo slyšet zakřičení ze zdi vedle.
,,Zkus to ještě jedno,'' křičel někdo vedle, s Harrym jsme se na sebe podívali.
,,Ale to tam prostě nejde. Ta knížka musí mít špatný vydání,'' křičel druhý hlas za zdí. Museli jsme se s Harrym začít smát. Měl pravdu, z té knihy byli přímo nadšení. Odložila jsem knihu a zhasnula lampičku. Harry ležel opřený o ruku a usmíval se. Podívala jsme se mu do očí.
,,A zítra ta večeře platil může?'' pozvedl tázavě obočí.
,,Já nevím, teď tu máme Eleonor s Louisem. Ale určitě něco vymyslíš,'' usmála jsem se.
,,Ale pro dnešek těch úsměvů bylo až moc. Přestaň se usmívat a spi,'' bouchla jsem ho do ramene, jen se uchechtl. Pak ale zvážněl. Dal mi pusu na nos a zavřel oči. I přes moje kárání jsem se musela usmát.


1. Myslíte si, že půjdou na večeři nebo Harry vymyslí něoc jiného?
2. Co se stane v příštím díle? :D
3. Proč El s Louisem přijeli?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 25. března 2013 v 18:53 | Reagovat

pořád stejná fotka :)

2 Bebey Bebey | 25. března 2013 v 19:06 | Reagovat

[1]: O to právě jde. :D Je to fotka k povídce. ;)

3 Bebey Bebey | 25. března 2013 v 19:07 | Reagovat

1. Vymyslí něco jiného a originálního! ;):P
2. Mohli by se spolu konečně vyspat! :D
3. Nevím, že by si chtěli užít a odreagovat se od svatby? :)

4 .:Aník:. .:Aník:. | Web | 25. března 2013 v 20:26 | Reagovat

Super... Těším se na další.. část..

1) Myslím že pujdou na večeři..
2)Myslím že pujdou nekam na význemnou večeři.. a Herry jí tam požádá o RUKU..
3)Asi,.. se odreagují od nějáký moc dlouhý cesty..A uvidí jak Herry požádá o ruku..:)

5 Ash Ash | 26. března 2013 v 16:39 | Reagovat

1. asi půjdou na večeři ;)
2. Dá jí prstýnek? :D
3. To vážně nevím :):/

6 Catherine Catherine | Web | 28. března 2013 v 13:29 | Reagovat

.. Páni.. Já bych na Spring Breakers taky hrozně moc chtěla!! :D ... Závist!! :D :D

7 Renda♥ Renda♥ | Web | 30. března 2013 v 14:05 | Reagovat

dělám promazávání affs a promin ty nezůstaneš protože neobíháš ani 3x týdně co má v podmínkách spřátelení

8 lemonademouth-fans lemonademouth-fans | Web | 31. března 2013 v 16:19 | Reagovat

Můžu Tě poprosit o hlas??
Tady: http://novinkyohvezdach.blog.cz/1303/2-kolo-sons
Jsem tam jako TeR a seriál Simpsonovi.
Děkuju moc :)

9 lemonademouth-fans lemonademouth-fans | Web | 31. března 2013 v 16:37 | Reagovat

Dělám na Affs ikonky :)
Co nebo koho chceš na ikonce??
Napiš mi prosím na blog :)

10 onedirection-fan-site onedirection-fan-site | Web | 31. března 2013 v 16:43 | Reagovat

Dělám na Affs ikonky :)
Koho nebo co cheš na ikonce??
Napiš mi prosím na blog :)

11 lemonademouth-fans lemonademouth-fans | Web | 9. dubna 2013 v 15:41 | Reagovat

Moc prosím, hlásni mi.
Seriál Simpsonovi a jméno TeR.
http://novinkyohvezdach.blog.cz/1304/3-kolo-sons#komentare
Moc děkuji :)

12 Catherine Catherine | Web | 28. dubna 2013 v 14:55 | Reagovat

Promiň ale asi si tě vymažu, vidím že už tu vůbec nejsi :(( .. Pokud by ses vrátila a chtěla tak si tě samozřejmě zase přidám ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama